بک لینک - سئو - خرید بازدید گوگل - فروش آنتی ویروس -
سایت بت
پیش بینی فوتبال
بازی آنلاین - بهترین سایت بازی - بازی رایگان -
وان ایکس بت
 آینده تحصیلی رویایی آینده تحصیلی رویایی .

آینده تحصیلی رویایی

گران ترین کشورهای دنیا برای تحصیل

افرادی که قصد مهاجرت تحصیلی دارن ترجیح میدن در کشوری تحصیل کنن که هزینه زندگی و تحصیل در آن ارزان باشه به همین خاطر آشنایی با کشورهای گران این امکان رو فراهم میکنه که متقاضی با توجه به شرایط مالی خودش کشور مناسب رو انتخاب کنه. معیارهایی که برای ارزیابی گرانترین کشورهای دنیا در نظر گرفته میشه، شامل هزینه های روزانه برای خرید مواد غذایی، هزینه ی حمل و نقل شخصی و عمومی، هزینه ی مسکن برای زندگی افراد، قبض ها ، هزینه رستوران، هزینه تحصیل هست.

 شهریه دانشگاه های آمریکا: در این کشور به طور میانگین 28.150 هزار دلاره که از لحاظ هزینه تحصیل، گران ترین کشور دنیا محسوب میشه. هزینه زندگی در این کشور حدودا 11هزار و 651 دلاره.

 شهریه دانشگاه های انگلیس: به طور میانگین 21 هزار و 365 هزار دلار و هزینه زندگی در آن 13هزار و 680 هست.

شهریه دانشگاه های نیوزلند به طور میانگین 20.209 هزار دلار هست. چون این کشور اکثر نیاز های خودشو از طریق واردات تأمین میکنه، هزینه های زندگی شهروندان به خصوص در برترین رشته های تحصیلی نیوزلند بالاست.

 استرالیا: این کشور هم جزو گران ترین مقاصد تحصیلیه به طوری که متوسط شهریه دانشگاه های آن 16.143 هزار دلاره. استرالیا هم مثل نیوزیلند، مقدار بسیار زیادی از محصولات و مواد مورد مصرف خود را از طریق واردات تأمین میکنه به همین خاطر هزینه زندگی بالایی داره.

هنگ کنگ: این کشور از لحاظ گران ترین هزینه‌ تحصیل در رتبه پنجم قرار داره، این هزینه به طور متوسط برای یک دانشجو که شامل هزینه زندگی و تحصیله، 32هزار و 140 دلاره.

 شهریه بهترین دانشگاه های کانادا به طور میانگین مبلغ 16هزار و 746 دلار است.

میانگین شهریه دانشگاه های سایر کشورایی که تحصیل در آن ها گران محسوب میشه به شرح زیره:

    سنگاپور: 10.986 هزار دلار

    اسرائیل: 9.885 هزار دلار

    لبنان: 8.830 هزار دلار

    کوبا: 7.398 هزار دلار

اکثر کشورهایی که پرهزینه و گران هستن، سطح بالایی از کیفیت زندگی، رفاه اجتماعی، ثبات اقتصادی و ... دارن. برای اینکه کشور درستی به عنوان مقصد تحصیلی خودتون انتخاب کنین، بهتره یه سر به وبسایت https://best-study.ir بزنین. در این وبسایت کلی مطالب آموزشی در زمینه مهاجرت تحصیلی قرار دادیم که به دردتون میخوره.


برچسب: شهریه دانشگاه های آمریکا، شهریه دانشگاه های انگلیس، شهریه دانشگاه های نیوزلند، شرایط تحصیل در آمریکا، شرایط تحصیل در انگلیس، مهاجرت تحصیلی، برترین دانشگاه ها برای مهاجرت تحصیلی، بهترین کشورها برای ادامه تحصیل، بورسیه تحصیلی،
ادامه مطلب
امتیاز دهید:
رتبه از پنج: 0
بازدید:

+ نوشته شده: ۵ مرداد ۱۴۰۱ساعت: ۰۱:۲۵:۰۵ توسط:sayran موضوع: نظرات (0)